همزمان با برگزاری دومین جلسه شورای سیاست گذاری رویداد ملی سمپ، از پوستر رسمی این رویداد رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی رویداد ملی سلامت، محیط زیست و پایداری، در جریان جلسه شورای سیاست گذاری رویداد ملی سمپ، پوستر این رویداد رونمایی گردید. این پوستر که توسط هنرمند گرامی سرکار خانم عاطفه ساجدی طراحی گردیده، مانند لوگوی این رویداد نمایانگر توازن میان بخش‌های مختلف محیط زیست بوده و اهمیت در تعادل قرار داشتن شاخصه‌های مختلف محیط زیست برای ایجاد جامعه سالم را به ما یادآور می‌شود.

پوستر رویداد ملی سمپ

این پوستر که از همانند لوگو از اثر معروف استاد فرشچیان به نام محیط زیست الهام گرفته شده است به زیبایی نمایانگر این امر است که چگونه بخش‌های مختلف محیط زیست با یکدیگر در تعامل و تعادل قرار گرفته اند و توجه همزمان به آنان است که در نهایت سلامت این بخش‌ها را تضمین می‌نماید.

در این پوستر علاوه بر نماد اصلی این رویداد، نام تمامی سازمان‌های برگزارکننده و همچنین حامیان طرح دیده می‌شود.همچنین مخاطبین می توانند با اسکن QR کد درج شده در پایین پوستر، راه ارتباطی با این رویداد را به دست آورند.

رویداد ملی سلامت، محیط زیست و پایداری با هدف توسعه فرهنگ سلامت محور دیدن شاخصه‌های محیط زیستی و تشویق بنگاه‌های اقتصادی به انجام اقداماتی در این زمینه در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد گردید.